اتحادیه اروپا می گوید AstraZeneca 9 میلیون دوز دیگر واکسن Covid-19 به شما تحویل می دهد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

رئیس اتحادیه اروپا گفت AstraZeneca نه میلیون دوز دیگر واکسن COVID-19 خود را در سه ماهه نخست سال جاری به اتحادیه اروپا تحویل می دهد و در مجموع 40 میلیون درآمد برای آن دوره دارد و تحویل آن یک هفته زودتر از حد انتظار آغاز می شود. روز یکشنبه.

این شرکت انگلیسی-سوئدی در اوایل ماه جاری به طور غیر منتظره ای اعلام کرد که در سه ماهه اول عرضه نامزد واکسن خود به اتحادیه اروپا را قطع خواهد کرد و این مسئله اختلاف در بحث عرضه را ایجاد می کند.

اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا در توییتر خود نوشت: “AstraZeneca در سه ماهه اول 9 میلیون دوز اضافی (در مجموع 40 میلیون) در مقایسه با پیشنهاد هفته گذشته تحویل می دهد و تحویل آنها را یک هفته زودتر از برنامه شروع می شود.” وی گفت ، این شرکت ظرفیت تولید خود را در اروپا گسترش خواهد داد.

هفته گذشته ، این شرکت پیشنهاد کرد برخی از لوازم خود را به اتحادیه اروپا ارسال کند. او همچنین هشت میلیون دوز دیگر به اتحادیه اروپا پیشنهاد داده بود تا تلاش کند اختلاف را خنثی کند ، اما سخنگوی اتحادیه اروپا به رویترز گفت که آنچه در ابتدا وعده داده شده بسیار کم بود ، زیرا AstraZeneca حداقل 80 میلیون شلیک در سه ماهه اول انجام داده بود.

اوایل روز یکشنبه ، رئیس کمیسیون اروپا یک کنفرانس ویدئویی با مدیران عامل شرکت های تولید واکسن برگزار کرد و نسبت به تهدید انواع ویروس کرونا هشدار داد.

فون در لاین در بیانیه ای گفت: “آماده سازی برای ظهور چنین گزینه هایی بسیار مهم است.”

(روترها)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *