استرالیا در حال احیای “حباب سفر” با نیوزیلند است ، زیرا هیچ مورد جدیدی از Covid-19 وجود ندارد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

استرالیا روز یکشنبه “حباب سفر” خود را با نیوزلند بازگشایی کرد زیرا کشور همسایه موارد جدید Covid-19 خریداری شده محلی را گزارش نکرد ، اما اقدامات جدید غربالگری را اضافه کرد زیرا طولانی ترین دوره خود را بدون ابتلا از ابتدای مرکز نشان می دهد.

این تصمیم نشان دهنده از سرگیری تنها ورودهای بین المللی به استرالیا است که نیازی به قرنطینه 14 روزه در هتل ندارد.

استرالیا شش روز قبل از اعلام نیوزلند برای اولین مورد جدید خود طی ماه ها ، آزادی خود را از قرنطینه برای ورود Trans-Tasman متوقف کرده است.

وی گفت: تازه واردان از نیوزیلند “با توجه به واکنش شدید بهداشت عمومی نیوزلند به Covid-19” اکنون به اندازه کافی کم خطر ارزیابی می شوند. مایکل کید ، رئیس ارشد پزشکی استرالیا.

با این وجود ، 10 روز آینده ، استرالیا نیاز به غربالگری از مسافران نیوزیلند قبل و بعد از پروازها دارد ، “كید افزود ،” با توجه به اینكه هنوز خطر کمی برای تشخیص موارد مرتبط دیگر و احتیاط زیادی وجود دارد.

از سرگیری این امر پس از آن صورت گرفت که استرالیا دو هفته بدون یک مورد محلی ویروس که 29،000 مورد را در این کشور آلوده و 909 نفر را کشته بود ، پشت سر گذاشت.

استرالیا که از مارس 2020 مرزهای خود را به روی همه کشورها بسته اما به زلاندنو بسته است ، اکنون از اواخر فوریه برنامه واکسیناسیون را برنامه ریزی می کند.

“داروهای نجات”

روز یکشنبه ، گرگ هانت ، وزیر بهداشت ، گفت که دولت در این هفته حدود 5800 داروخانه را در این كشور دعوت می كند تا برای یك برنامه با بودجه فدرال برای پرداخت مكان به آنها ، به همراه پزشكان و كاركنان بهداشتی در بیمارستان ها ، تقاضا كنند.

هانت گفت: “این به معنای حضور بیشتر در استرالیایی ها از نظر محل واکسن Covid-19 است.”

“این یک داروی بالقوه برای نجات جان است. داروها می توانند با درجات مختلفی از اثربخشی کار کنند ، اما همگی می توانند زندگی را بهبود بخشند ، عمر را طولانی کنند یا زندگی را نجات دهند.”

دولت در نظر دارد واکسیناسیون گروه های اولویت دار مانند استرالیایی های پیر و محلی را با تجربه توسعه یافته توسط Pfizer Inc و BioNTech SE در اواخر فوریه آغاز کند.

این طرح همچنین شامل واکسنی است که توسط AstraZeneca Plc تهیه شده است ، اگرچه این محصول هنوز توسط اداره کالاهای درمانی استرالیا تأیید نشده است. داروسازانی که در این برنامه شرکت می کنند ، آموزش تزریق واکسن AstraZeneca را خواهند دید و اولین عکس ها برای ماه مه در نظر گرفته شده است.

(روترها)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.