انریکه تاریو ، رهبر کوبایی-آمریکایی پسران مغرور راست افراطی

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

دو روز قبل از تظاهرات برنامه ریزی شده علیه صدور گواهینامه انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده ، انریکه تاریو ، رهبر جناح راست افراطی پسران مغرور ، در واشنگتن دستگیر شد. وی بیش از دو سال در این گروه افراطی هدایت شده و از پدر و مادر کوبایی-آمریکایی متولد شده است. FRANCE 24 این ماهیت متناقض را در نظر می گیرد.

در هنگام پیاده روی ، تاریو همیشه از تجهیزات یکسانی استفاده می کند. هنگام هدایت نیروهای خود ، پسران مغرور ، یک گروه مسلح از راست به راست ، یک کلاه بیس بال بر روی سر او ، عینک آفتابی بر روی بینی او ، یک پیراهن چوگان زرد و سیاه و یک جلیقه ضد گلوله در پشت او قرار داشت.

از زماني كه جو بايدن برنده انتخابات رياست جمهوري سال 2020 در آمريكا اعلام شد ، تاريو و افرادش براي محكوم كردن آنچه كه به نظر آنها رأي ساختگي است ، به پياده رو حمله كرده اند. این گروه قصد دارد در اعتراض به تایید پیروزی بایدن در کنگره در 6 ژانویه در واشنگتن تشکیل جلسه دهد.

این بار اما تاریو آنجا نخواهد بود. این جوان 36 ساله روز دوشنبه در پایتخت ایالات متحده به جرم دست داشتن در آتش زدن بنر “Black Life Matters” که در یک تظاهرات ماه گذشته از یک کلیسای سیاه پوست در منطقه کلمبیا گرفته شده بود ، دستگیر شد. تاریو به نقش خود در تخریب پرچم اعتراف کرد مصاحبه با واشنگتن پست ، اما گفت که اقدامات او جرم نفرت محسوب نمی شود زیرا او معتقد است جنبش زندگی سیاهها “شهروندان کشور را به وحشت انداخت”.

وی همچنین به جرم داشتن دو مجله اسلحه گرم با ظرفیت بالا که هنگام دستگیری کشف شده متهم شد.

انریکه تاریو ، رهبر پسران مغرور ، یک گروه راست افراطی ، در دیده می شود
انریکه تاریو ، رهبر گروه پسران مغرور ، یک گروه راست افراطی ، در تظاهرات متوقف سرقت علیه نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مقابل پایتخت ایالت جورجیا در 18 نوامبر سال 2020 در آتلانتا ، جورجیا دیده شد. خبرگزاری فرانسه – الیاس نوولادژ

از هاوانای کوچک تا زندان

آمریکایی کوبایی ، بزرگ شده در هاوانای کوچک ، میامی ، پیش از این سابقه کیفری قابل توجهی داشت. در سن 20 سالگی به جرم سرقت موتورسیکلت محکوم شد و به سه سال مشروط و خدمات اجتماعی محکوم شد. وی در سن 29 سالگی به جرم فروش لوازم پزشکی سرقتی محکوم شد و به 16 ماه زندان محکوم شد.

طبق گفته ، زمان پشت میله های زندان ، تاریو را مجبور به مقابله با اشتباهات خود کرده است میامی تایمز جدید. وی سپس دو شرکت تأسیس کرد ، یکی نصب سیستم های امنیتی و دیگری تأمین سیستم های GPS برای تجارت.

در سال 2017 ، تاریو شروع به تعامل با اعضای پسران مغرور کرد که یک سال قبل توسط گاوین مک اینس ، بنیانگذار مجله Vice تاسیس شد. تاریو که در یک جامعه محافظه کار کوبا بزرگ شده بود ، به سرعت اغوا شد. در ماه آگوست ، او همراه با صدها مافوق سفیدپوست ، ملی گرایان و دیگر نئونازی ها در اعتراض به برداشتن مجسمه ژنرال جدا شده رابرت ای لی ، در تجمع رسوائی متحدین راست در شارلوتسویل شرکت کرد. یک معترض با رانندگی با معترضین مردی را کشت.

“گروه نفرت مشترک”

پسران مغرور ادعای سفید پوستی ، یهودستیزی ، نژادپرستی یا فاشیست بودن را رد می کنند. “من خیلی قهوه ای هستم. من کوبایی هستم. هیچ چیز سفید در مورد من وجود ندارد.” خودی گفت. او در درجه اول خود را محافظه کار می داند. وی گفت: “من فکر می کنم محافظه کاری چیزی است که آمریکا را نجات خواهد داد.” او گفت: پسران مغرور فقط “گروهی از بچه ها هستند که با هم بیرون می آیند و با هم آبجو می نوشند و اوقات خوبی را می گذرانند.” گفت سنگین. “بدیهی است که ما یک گروه سیاسی هستیم ، اما این ماهیت درجه دوم دارد.”

اما در شبکه های اجتماعی ، تصویر بسیار متفاوت به نظر می رسد. در گزارش های شخصی خود ، تاریو ، از جمله ، افراد تراجنسیتی را تحقیر می کند و می گوید که لسلی جونز بازیگر آمریکایی آفریقایی تبار مانند “میمون” به نظر می رسد. در سال 2018 ، حساب توییتر وی به حالت تعلیق درآمد. مرکز فقر جنوب پسران مغرور را به عنوان یک گروه نفرت پراکنده طبقه بندی می کند که به دلیل شعارهای ضد مسلمان و زن ستیز شناخته می شود.

عضویت در این گروه خود به خشونت نیاز دارد. هر شخصی که می خواهد یک پسر مغرور باشد باید چهار آئین آغازین را طی کند: جمله “من یک شوونیست غربی هستم و از عذرخواهی به دلیل ایجاد جهان مدرن امتناع می ورزم و ما را” پسران مغرور “می نامیم ، بگویید ، پنج مارک غلات را نام ببرید تا مورد ضرب و شتم قرار گرفتند ، با آرم پسرهای مغرور خال کوبی کردند ، استمنا را کنار بگذارند و در نبردها با گروههای چپ افراطی شرکت کنند. تاریو در ژوئن 2018 با ضربه زدن به صورت کسی که فکر می کرد عضوی از آنتیفا است ، قدم چهارم را برداشت. وی سپس از نردبان سازمان بالا رفت تا اینکه در ماه نوامبر رهبر آن شد نیویورک تایمز محاسبه می کند این گروه بین 1000 تا 3000 عضو دارد.

حمایت از ترامپ و مورد حمایت ترامپ

از آن زمان ، پسران مغرور مشهور شدند و آشکارا از رئیس جمهور دونالد ترامپ حمایت می کنند. در تاریخ 29 سپتامبر ، در جریان مناظره تلویزیونی با جو بایدن ، ترامپ هنگامی که از او خواسته شد این گروه را محکوم کند ، پاسخ مبهمی داد – وی از آنها خواست “عقب نشینی کنند و کنار بمانند”. راجر استون ، مشاور سابق دونالد ترامپ نیز به طور منظم در کنار پلیس حضور می یابد.

در آخرین کارزار ریاست جمهوری ، تاریو به عنوان مدیر دولت لاتین برای ترامپ در فلوریدا ، خستگی ناپذیر برای انتخاب مجدد تاجر تلاش کرد. وی به نیویورک تایمز گفت که برای پیروزی رای دهندگان در ایالتی که ترامپ برنده شد ، “شخصاً 40 هزار در را زد”.

رهبر پسران مغرور قبل از دستگیری هشدار داده بود که نبرد ادامه خواهد یافت. وی در شبکه های اجتماعی قول داد که گروهش حضوری “بی سابقه” در واشنگتن خواهد داشت و می توان آنها را مانند فعالان افراطی آنتیفا ، برای پوشاندن “ناشناس” ، سیاه پوش کرد.

پلیس ترس از خشونت و نگرانی از مسلح شدن تظاهرکنندگان را ابراز کرد. گارد ملی گفت بیش از 300 نیرو در این هفته برای حمایت از اجرای قانون محلی در پایتخت مستقر می شوند. سرویس های مخفی نیز بسیج خواهند شد. موریل بوثر ، شهردار واشنگتن گفت: “ما به هیچ کس اجازه نمی دهیم خشونت ایجاد کند یا شهروندان ما را بترساند.”

این مقاله از اصل به زبان فرانسه ترجمه شده است.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *