بایدن ، دموکراتها برای 15 دلار حداقل دستمزد در ازای کمک 1.9 تریلیون دلار تلاش می کنند

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

تلاش دموکرات ها برای بالا بردن حداقل دستمزد فدرال به 15 دلار در ساعت به عنوان نقطه اولیه مبارزه برای بسته امداد 1.9 تریلیون دلاری COVID-19 پدیدار شده است ، و توانایی آزمایش رئیس جمهور جو بایدن را برای غلبه بر تقسیمات چریکی در واشنگتن در حالی که او اولین خود را دنبال می کند ، آزمایش می کند. پیروزی بزرگ قانونگذاری.

بایدن در جریان مبارزات انتخاباتی خود خواستار حداقل دستمزد ساعتی 15 دلار شد و آن را تحقق بخشید و از جمله ، 1400 و 130 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس خواستار شد. بایدن استدلال می کند که هر کسی که یک شغل تمام وقت دارد ، نباید در فقر زندگی کند ، و این همان پیشرفتهای حزب دموکرات است که کاملا در آن عضو هستند.

“با شکاف اقتصادی ، من می خواهم حداقل دستمزد 15 دلار را ببینم. در واقع ، باید 20 دلار باشد “، سخنگوی Rashida Tlaib ، D-Mich گفت.

برخی از جمهوریخواهان از مطالعه این افزایش حمایت می کنند اما نگران ساعتی 15 دلار هستند. آنها هشدار می دهند که چنین افزایشی می تواند منجر به از دست دادن شغل در اقتصادی شود که تقریباً 10 میلیون شغل کمتر از قبل از همه گیر شدن بیماری دارد. سناتور میانه رو ، لیزا مورکوفسکی از آلاسکا و تام رید ، نماینده نیویورک ، از بایدن خواستند که حداقل افزایش دستمزد را از گفتگوهای COVID-19 جدا کند و جداگانه با آن برخورد کند.

رید گفت: “هرچه بیشتر با تسکین COVID در این سطل بیندازید ، و این در واقع مربوط به بحران نیست ، اعتماد به نفس آمریکایی ها را نسبت به اینکه صادقانه نسبت به بحران صادق هستید ، بیشتر می کنید.” مورکوفسکی گفت ، از جمله افزایش دستمزدها ، “یک ابتکار سیاسی را پیچیده می کند که همه باید با هم برای آن کار کنیم.”

مقاومت متوسط ​​دموکراتها را با انتخاب واضحی روبرو کرده است: منتظر بمانید و حمایت دو حزب را برای افزایش ایجاد کنید یا با حمایت کم یا بدون حمایت CSO به جلو حرکت کنید ، به طور بالقوه به عنوان بخشی از بسته ای که می تواند با رای نایب رئیس کمالا هریس معاون رئیس جمهور به مجلس سنا برود . به نظر می رسد رهبران دموکرات بدون تضمین موفقیت به سمت گزینه دوم پیش می روند. حتی اگر افزایش حقوق بتواند بر چالش های رویه ای غلبه کند ، تصویب به حمایت هر 50-50 دموکرات سنا احتیاج دارد ، که می تواند یک کار جدی باشد.

“حقوق گرسنه”

رهبر پیگرد قانونی سناتور برنی سندرز است که این هفته با حمایت 37 دموکرات سنا قانون 15 دلار حقوق و دستمزد را معرفی کرد. صورتحساب وی طی 5 سال به تدریج حقوق وی را به 15 دلار افزایش می دهد. حداقل فدرال 7.25 دلار است و از سال 2009 افزایش نیافته است.

سندرز ، رئیس کمیته بودجه سنا ، گفت اگر جمهوری خواهان آماده ورود به هیئت مدیره نباشند خوب است. وی گفت که دولت باید پول را به اقتصاد وارد کند تا مطمئن شود “مردم برای دستمزد گرسنگی کار نمی کنند”. “

دموکرات ها در حال استفاده از ابزاری هستند که به برخی از عناصر مرتبط با بودجه اجازه می دهد تا مانع سناتوری را پشت سر بگذارند – مانعی که به 60 رأی نیاز دارد – و با اکثریت ساده تصویب می کند. سندرز متقاعد شده است که افزایش حداقل دستمزد در معیارهای قابل قبول برای آنچه در اصطلاحات واشنگتن به عنوان مصالحه بودجه ذکر شده است ، جای می گیرد ، اگرچه نماینده مجلس سنا در مورد صلاحیت حرف آخر را می زند.

“همانطور که به یاد می آورید ، همکاران جمهوری خواه من با مصالحه از نزدیک 2 تریلیون دلار تخفیف مالیاتی به شرکت های بزرگ و ثروتمند در میان نابرابری های بزرگ درآمد ارائه دادند. آنها با استفاده از سازش سعی در لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و اخراج 32 میلیون نفر از مراقبت های بهداشتی داشتند. “ساندرز گفت:” آنها از مصالحه برای اجازه حفاری در صحرای قطب شمال استفاده كردند. میدونی چیه؟ من فکر می کنم ما می توانیم از آشتی برای محافظت از نیازهای خانواده های کارگر استفاده کنیم. “

چاک شومر رهبر اکثریت سنا ، DN.Y. ، گفت که از اوایل هفته آینده ، سنا اقدامات اولیه را برای تصویب لایحه امداد COVID-19 از طریق یک پروسه تصویب بودجه آغاز می کند. هدف انتقال به ماه مارس خواهد بود.

آخرین نشانه محبوبیت حداقل دستمزد 15 دلار در بین رای دهندگان در ماه نوامبر اعلام شد ، زمانی که بیش از 60 درصد از رای دهندگان در فلوریدا محافظه کار اصلاح قانون اساسی این ایالت را تصویب کردند که حداقل دستمزد را از 8.56 دلار در ساعت به 15 دلار افزایش می دهد. در هر ساعت تا سال 2026.

این اتاق قوانینی را تصویب کرد که در آخرین کنگره حداقل دستمزد را به تدریج افزایش دهد ، اما در مجلس سنا تحت کنترل GOP به جایی نرسید. مخالفان استدلال می کنند که افزایش زیاد در حداقل دستمزد بسیاری از کارفرمایان را مجبور به کاهش تعداد کارگرانی می کند که دستمزد خود را دارند.

افزایش 17 میلیون آمریکایی

مطالعه 2019 توسط سرویس بودجه کنگره پیش بینی کرده است که افزایش هر ساعت به 15 دلار حقوق 17 میلیون آمریکایی را افزایش می دهد. 10 میلیون کارگر اضافی ، با درآمد بیش از 15 دلار در ساعت ، نیز افزایش خواهند یافت. با این حال ، حدود 1.3 میلیون کارگر شغل خود را از دست می دهند.

نیل بردلی ، مسئول سیاسی اتاق بازرگانی ایالات متحده گفت: “شکی نیست که بالا بردن حداقل دستمزد ، به ویژه به 15 دلار ، برخی از مشاغل کوچک را از کار خارج می کند و هزینه بسیاری از کارگران با دستمزد پایین را در بردارد.” .

بردلی گفت که باید بحث جداگانه ای در مورد حداقل دستمزد وجود داشته باشد و اگرچه اتاق بازرگانی ایالات متحده با 15 دلار در ساعت مخالف است ، “ما در مورد افزایش معقول حداقل دستمزد آزاد هستیم و این باید موضوع بحث باشد. اما می دانید ، از جمله این که در بسته COVID وجود دارد ، همه چیز را می شکند. “

مری کی هنری ، رئیس بین المللی اتحادیه بین المللی کارگران خدمات ، گفت که افزایش حداقل دستمزد به نفع بسیاری از افرادی است که در خط مقدم همه گیری کار می کنند. به همین دلیل او از گنجاندن آن در بسته امداد COVID-19 حمایت می کند.

هنری گفت: “آنها ضروری خوانده می شوند ، اما همه معتقدند كه با آنها به عنوان هزینه یا فداكاری رفتار شده است زیرا آنها درآمد كافی ندارند تا بتوانند غذا را روی میز بگذارند و خود و خانواده خود را ایمن و سالم نگه دارند.” .

هنری می گوید کارگران خانه سالمندان ، باربران ، نگهبانان امنیتی و کارمندان بهداشت از جمله 2 میلیون عضو اتحادیه هستند.

وی گفت: “راه واقعی ارزیابی این شغل ، بالا بردن حداقل دستمزد به 15 دلار است.”

بیشتر کشورها نیز قوانین حداقل دستمزد دارند. کارمندان معمولاً از دو حداقل دستمزد بالاتر برخوردار می شوند. در حال حاضر ، 29 ایالت و واشنگتن حداقل دستمزد بالای حداقل دستمزد فدرال یعنی 7.25 دلار در ساعت دارند.

(AP)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.