برای پسر دار شدن چگونه رحم را گرم کنیم { کاملا علمی }

پسردآر شدن چه چیزهایی رحم را گرم میکند

چگونه رحم را گرم کنیم برای پسر دار شدن

بسیاری از زن و شوهرها به دنبال این هستند که فرزند پسر گیرشان بیاید و ما در اینجا با اشاره به منبع همسرتایم به شما خواهیم گفت که چگونه رحم را گرم کنیم برای پسر دار شدن

 

توصیه هایی برای بچه دار شدن پسر

نشان داده شده است که اسپرم حامل کروموزوم Y و کد جنسیت مذکر نوزاد کمی سریعتر حرکت می کند، اما پس از انزال کوتاهتر زنده می مانداین ویژگی‌ها باید توسط زوج‌هایی که برای یک وارث مرد «کار می‌کنند» در نظر گرفته شود. اقدامات متعددی وجود دارد که به یکی از اسپرم‌های مرد سریع‌تر اجازه می‌دهد ابتدا به تخمک برسد و جای خود را به رشد فرزند پسر بدهد.

 

اعتقاد بر این است که تجربه ارگاسم و ارتعاشات خاص عضلات صاف واژن باعث تسریع حرکت اسپرم به سمت رحم و تخمک می شوداین به اسپرم حامل سریعتر کروموزوم Y یک شروع پرش اضافی می دهد و احتمال بارور شدن تخمک توسط یکی از آنها را افزایش می دهداین ویژگی در مواردی که رابطه جنسی با هدف لقاح است، وظیفه بسیار مهم و ظریفی را برای پدران آینده ایجاد می کنددر اینجا اهمیت ارگاسم زن دوچندان می شود.

 

برای پسر دار شدن چگونه رحم را گرم کنیم ؟

نوع رژیم غذایی یک زن در روزهای قبل از بارداری نیز می تواند جنسیت فرزند آینده را تعیین کندطبق مطالعات، اسپرم حامل کروموزوم Y در یک محیط کمی قلیایی بیشتر زنده می ماندبنابراین، پایبندی به یک رژیم غذایی قلیایی گرا برای چند روز در حوالی برنامه ریزی شده، احتمال پسر شدن نوزاد را افزایش می دهدخوب است که غذاهای غنی از پتاسیم، سدیم، کلسیم، منیزیم و سایر عناصر قلیایی را در رژیم غذایی بگنجانید.

 

برخی از مطالعات علمی جنسیت نوزاد حامله را با شکل فیزیکی فعلی زنان مرتبط می دانندمعلوم می شود که پسرها در حالی که هنوز متولد نشده اند، ممکن است تحمل جنسی معمولی را از خود نشان دهند و به مادرشان اجازه دهند در هنگام لقاح در مورد وزن خود کمتر حساس باشدطبق مطالعات، در دوره‌های رژیم‌های جدی‌تر کنترل وزن، زنان بیشتر احتمال دارد که دختر بچه‌دار شوندبنابراین، زنانی که رویای یک پسر را در سر می‌پرورانند، می‌توانند در دوره‌ای که در تلاش برای بچه‌دار شدن هستند، رویکردی ملایم‌تر برای ورزش داشته باشند.

 

برای پسر دار شدن چگونه رحم را گرم کنیم ؟

اینکه چگونه شکل فیزیکی پدر بر شکل گیری جنسیت فرزند آینده تأثیر می گذارد هنوز به طور کامل مشخص نشده است، اما ثابت شده است که او همچنین می تواند سهم خود را در پیگیری بچه دار شدن پسر داشته باشدمصرف نوشیدنی های کافئین دار در روزهایی که برای بچه دار شدن تلاش می کنید باعث افزایش تحرک اسپرم می شودبنابراین، آنهایی که حامل کروموزوم Y هستند، پاداش انرژی اضافی دریافت می کنند و شانس رسیدن به تخمک در ابتدا افزایش می یابد.

 

اقدامات زیر ممکن است احتمال پسر شدن نوزاد شما را افزایش دهدالبته رعایت این اقدامات در درجه اول برای سرگرمی استیک مورد مستند از زنی وجود دارد که تمام توصیه ها برای پسردار شدن را به شدت رعایت کرده است که با تعجب و در عین حال با محبت مادرانه از دومین فرزند دختر متوالی در خانواده استقبال کرد.

 

به این توصیه‌ها به‌عنوان وسیله‌ای برای ایجاد آرامش فکر کنید که در نهایت سعی کرده‌اید به فرآیندهایی که فقط طبیعت بر آن‌ها قدرت دارد، انگیزه دلخواه بدهیدو دست از تلاش برندار.

 

از اینکه زمان ارزشمندتان را به مطالعه این مطلب از سایت همسرتایم در رابطه با چگونه رحم را گرم کنیم برای پسردار شدن اختصاص دادید، بی نهایت سپاسگزاریم.

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *