تولیدکننده دستکش ، برنی سندرز ، سازنده ای را برای انجام یک سفارش غول پیکر پیدا می کند

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

معلمی در ورمونت که دستکش های خانگی وی پس از پوشیدن دستکش های سناتور برنی سندرز در مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن ، تولید کننده ای پیدا کرده است که هزاران سفارش دستکش دنج خود را انجام داده است.

“من یک خبر شگفت انگیز دارم! من با خرس عروسکی ورمونت همکاری می کنم تا دستکش های برنی را برای همه درست کنم !!” جنیفر الیس روز شنبه در توییتی اضافه کرد که بخشی از درآمد به خیریه Make a Wish در ورمونت اختصاص می یابد.

معلم کلاس دوم گفت: “من می دانستم که باید راهی برای رساندن آنها به شما وجود داشته باشد – و من آن را پیدا کردم!”

42 ساله پس از باخت به هیلاری کلینتون به رئیس جمهور دموکرات در سال 2016 به عنوان یک هدیه تسلیت ، یک جفت دستکش ساخته شده از ژاکت های پشمی بازسازی شده و با پشم گوسفند از بطری های پلاستیکی بازیافتی برای سندرز فرستاده بود.

سال گذشته ، در حالی که سندرز دوباره برای ریاست جمهوری نامزد می شد ، الیس فهمید که دستکش به دست دارد – “مردم آنها را دستکش اجاق گاز خود می نامیدند” – اما او آنها را به شخص دیگری قرض داده بود.

الیس گفت که او به قدری تحت تأثیر قرار گرفته که 10 جفت دیگر برای سندرز فرستاده است.

از جنگ ستارگان تا شام آخر

دستکش های قهوه ای و بژ ساختمانی این سناتور در یک عکس 20 ژانویه از سندرز که تنها در صندلی تاشو نشسته ، تا شده و به ظاهر تحت تأثیر شکوه و شرایط تحت تأثیر قرار نگرفته است ، به وضوح نشان داده شده است.

تصویر عکاس خبرگزاری فرانسه ، برندان اسمایلوفسکی اولین یادگاری ویروسی از دوران بایدن شد ، و ظاهراً ساندرز دور روی همه چیز ، از صحنه های جنگ ستارگان گرفته تا شام آخر لئوناردو داوینچی ، روی هم قرار گرفت.

الیس در ویدئویی در تدی ورمونت گفت: “بسیاری از شما به خرید یک جفت از این دستکش های عالی بدون انگشت روی آورده اید. متأسفانه من دیگر آنها را درست نمی کنم. اما می خواهم مطمئن شوم که یک جفت تهیه می کنید.” وب سایت. شرکت خرس.

وی با اشتیاق یک معلم کلاس دوم گفت: “هرکسی که این دستکش را بخواهد ، آن را تهیه می کند.”

الیس سه روز پس از کشف به خبرگزاری فرانسه گفت که حدود 13000 ایمیل از افرادی دریافت کرده است که می خواهند دستکش های او را بخرند.

وی گفت: “نه فقط یک زن و شوهر – مردم چیزهای زیادی از آنها می خواهند.”

(خبرگزاری فرانسه)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.