در حجله چکار باید کرد ؟

درد شب زفاف

شب عروسی درد دارد ؟

اصولاً… اولین آمیزش دختر باکره باعث درد به معنای درد عادی نمی شود، بلکه باعث می شود آنچه در مورد آن به عنوان (ناراحتی خفیف) گفته می شود و در عین حال احساس لذت می کند، گویی دختر بدش نمی آید که بگیرد. (ناراحتی جزئی) در ازای کسب (لذت! !!).

اما آنچه در مورد درد شب اول عروسی شنیده و شایعه می شود ناشی از ترساندن اولین رابطه جنسی و ارعاب دختران نوجوان از آن است تا تصویر سیاهی از رابطه جنسی در ذهن دختران نوجوان ایجاد شود. متأسفانه با وجود موفقیت آمیز بودن این روش در دفع نسبی دختران نوجوان از تفکر جنسی، این روش مضرات زیادی بر روان دختر پس از ازدواج دارد.

بنابراین او را در حال ورود به لانه زناشویی می بینید که همه اینها ترس و بیزاری از رابطه جنسی است.

 

ترس از شب زفاف

این ترس و بیزاری (روانی) از رابطه جنسی در دختر، ماهیچه های بدن به ویژه (عضلات لگن) را در حالت انقباض قرار می دهد. و ماهیچه ای هست به نام (عضله جنسی!!!) و نام علمی آن (Pubo-Coccygeus Muscle) است و به اختصار آن را ماهیچه (PC) یا (عضله جنسی) می گویند.اگر منقبض شوید واژن باریک می شود
همانطور که در بالا اشاره کردیم ترس دختر در شب عروسی منجر به انقباض شدید این عضله و در نتیجه باریک شدن زیاد واژن می شود که باعث می شود فرآیند وارد کردن و نفوذ اندام مردانه تا حدودی دشوار باشد. و با درد همراه است.

بنابراین، هر چه دختر آرامش بیشتری داشته باشد، ماهیچه های او (مخصوصاً PC عضله جنسی) شل می شود، که منجر به وارد شدن و نفوذ آسان و صاف اندام مردانه بدون درد قابل توجهی می شود.
اما مشکل اینجاست که دختر هرچقدر هم که سعی کند آرام بگیرد، نمی تواند کاملا شل شود (عضله جنسی PC)، مگر اینکه حالت جنسی زیر را بگیرد!!!

این است که به پشت بخوابد و زانوهایش را از زمین بلند کند در حالی که کف پاهایش را روی زمین نگه داشته باشد (جایی که ران و ساق یک زاویه حاد کمی کمتر از 90 درجه تشکیل می دهند). اهمیت این وضعیت جنسی در این است. این واقعیت که (عضله جنسی) همیشه کاملاً شل است، مگر اینکه سعی کنید دختر به طور داوطلبانه (عمدا) او را کشیده است، بنابراین در این وضعیت جنسی برای دختر راحت است که عضله جنسی را شل کند و در نتیجه نفوذ مرد را تسهیل می کند. به آرامی و بدون دردسر!

همچنین استفاده از برخی کرم‌های جنسی که در اکثر داروخانه‌ها با قیمت متوسط ​​(5 تا 10 دلار آمریکا) یا حتی استفاده از (وازلین مایع که معمولاً برای مو استفاده می‌شود) یا مقداری وازلین برای مراقبت از پوست کودکان بسیار توصیه می‌شود. ضمناً به دلیل قیمت ارزان و سهولت در تهیه آن از بدون هیچ (خجالت!!) جایی که این کرم ها یا وازلین ها یا روی آلت تناسلی یا واژن زن و یا روی هر دو قرار داده می شود بسیار استفاده می شود که بسیار تسهیل می کند. دخول و هر گونه (ناراحتی) را برای زن برطرف می کند و همچنین بر میزان لذت طرفین می افزاید!

در پایان، این موضوع را با توصیه به پایان می‌رسانم:

لزوم بحث در مورد مسائل جنسی بین دو نامزد، چند هفته قبل از ازدواج، و در اینجا بر لزوم آموزش جنسی همسر تاکید می کنم!
و گرفتن موقعیت جنسی که در بالا توضیح داده شد، علاوه بر استفاده از یک ماده چسبنده (کرم یا وازلین) قبل از اولین رابطه جنسی.

این مقاله از سایت همسرتایم را با آرزوی ملاقات موفقی که هرگز فراموش نخواهد شد، برای همه کسانی که وارد ازدواج می‌شوند، به پایان می‌برم.

 

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *