ده ها نفر در حالی بازداشت شدند که دادگاه روسیه زندانی منتقد کرملین ، ناوالنی را در نظر گرفت

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

پلیس روسیه در حالی که روز سه شنبه در نزدیکی دادگاهی در مسکو جمع شده بودند و برای شنیدن حبس الکسی ناوالنی ، منتقد کرملین ، در پرونده ای که اعتراض ها را در سراسر کشور به راه انداخت و درباره تحریم های جدید غرب صحبت کرد ، بازداشت افراد را آغاز کرد.

خبرنگار فرانس 24 ، خبرنگار مسکو برای تئو مرز ، گفت که در اطراف دادگاه حضور گسترده پلیس وجود دارد و مقامات برای جلوگیری از تجمع معترضین خیابان های اطراف را متوقف می کنند.

به گزارش رویترز ، پلیس با تجهیزات ضد شورش حدود 60 نفر را کشاند.


مقامات زندان ایالتی مسکو ناوالنی را به نقض آزادی زودهنگام در حالی که در آلمان از مسمومیت تقریباً مرگبار بهبود می یافت متهم کردند. مسکو می خواهد دادگاه یک حکم تعلیقی را که در یک پرونده سوisa استفاده انجام داده و آن را ساختگی می خواند ، به یک حبس واقعی تا سه سال و نیم تبدیل کند.

ناوالنی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به دستور ترور وی متهم کرد ، چیزی که کرملین انکار می کند. این ، به نوبه خود ، نشان می دهد که ناوالنی دارایی آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا است ، اتهامی که او رد می کند.

طرفداران ناوالنی علی رغم تظاهرات گسترده پلیس ، تهدید به دستگیری ، سرمای شدید و بیماری همه گیر ، دو آخر هفته متوالی اعتراضات ملی خواستار آزادی وی شدند.

مرتز گفت مخالفان روسیه با “ده ها هزار نفر در خیابان های مسکو … ده ها هزار مکان دیگر” “حرکت” پیدا کردند.

مرز گفت: “تیم آقای ناوالنی مطمئناً امیدوارند که امروز دوباره شاهد اعتراضاتی باشیم.” وی افزود که تیم وی همچنین به آزادی ناوالنی امیدوار است.

(فرانسه 24 با رویترز ، خبرگزاری فرانسه)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *