دولت هلند به دلیل رسوایی یارانه مراقبت از کودکان در مجموع استعفا داده است

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

نخست وزیر مارک روته استعفای دولت خود را روز جمعه با به عهده گرفتن مسئولیت سالها سو mis مدیریت یارانه های حمایت از کودکان ، که هزاران خانواده را به نابودی مالی سوق داده است ، اعلام کرد.

روت گفت که او به پادشاه ویلم الکساندر استعفا داده است. کابینه به عنوان یک مقام مدیریت بحران ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و انتخابات برای 17 مارس تعیین شده است.

این استعفا به دنبال تحقیق پارلمان در ماه گذشته انجام شد كه نشان داد مقامات مالیاتی به اشتباه خانواده ها را به كلاهبرداری متهم كردند.

گزارش تحقیق می گوید که در حدود 10 هزار خانواده مجبور به پرداخت ده ها هزار یورو یارانه شده اند ، که در برخی موارد منجر به بیکاری ، ورشکستگی و طلاق شده است ، در آنچه “بی عدالتی بی سابقه” خوانده می شود.

دولت هلند به دلیل رسوایی یارانه مراقبت از کودکان استعفا داد


اداره مالیات سال گذشته اعلام کرد بسیاری از خانواده ها بر اساس قومیت یا دو ملیت خود هدف قرار گرفتند.

اورلاندو کادیر ، وکیل مدافع حدود 600 خانواده در یک دادخواست علیه سیاستمداران ، گفت که مردم “در نتیجه پروفایل قومی توسط دیوان سالارانی که نام خود را از نظر ظاهری انتخاب کردند” هدف قرار گرفتند.

این بحران با هلند در بحبوحه شدیدترین محاصره همه گیر COVID-19 اتفاق می افتد و روت حتی افزایش بیشتر محدودیت ها را به دلیل افزایش عفونت ها می داند.

اگرچه در هفته های اخیر حمایت عمومی از اقدامات دولت برای COVID-19 به شدت سقوط کرده است ، حزب مردم روت برای آزادی و دموکراسی (VVD) هنوز در نظرسنجی ها قبل از انتخابات مارس بالا می رود.

انتظار می رود که حزب روت کمتر از 30٪ آرا را کسب کند ، بیش از دو برابر PVV ، حزب ضد اسلامی گرت ویلدرز که دوم است. روت از سال 2010 خدمت کرده و دو بار در انتخابات مجدد پیروز شده است.

(روترها)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *