فرانسه بالابرهای اسکی را در تعطیلات ماه فوریه بسته نگه می دارد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

دولت گفت ، آسانسورهای اسکی در تفرجگاه های کوهستانی فرانسه در طول ماه فوریه بسته خواهند بود ، اساساً این فصل از گردشگری ورزش های زمستانی را به دلیل همه گیری Covid-19 نوشت.

در حال حاضر ، فرانسه مسدود نشده است و از نظر تئوری مردم در بازدید از استراحتگاه ها و اقامت در هتل ها آزاد هستند ، اما آسانسورها از ماه ها قبل تعطیل شده اند و این باعث می شود که فصل اسکی خاموش شود.

نخست وزیر ژان کاستکس قول جبران خسارت را برای بخش ورزشهای زمستانی داده است که بین 250،000 تا 400،000 شغل مستقیم و غیرمستقیم را در فرانسه تشکیل می دهد.

Castex با رهبران صنعت دیدار و در مورد وضعیت روز دوشنبه گفتگو کرد ، و سپس دفتر وی گفت: “توسعه وضعیت بهداشتی به ما اجازه نمی دهد در این مرحله دوباره آسانسورها را دوباره باز کنیم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=EDCW8r3gZTM

وزیر گردشگری ژان باتیست لموین گفت که اگرچه هیچ تاریخی برای از سرگیری آسانسورهای اسکی مشخص نشده است ، اما مردم هنوز هم می توانند از استراحتگاه ها دیدن کنند

این بدان معناست که خانواده هایی که امیدوارند در تعطیلات آینده تعطیلات اسکی سنتی خود را در ماه فوریه انجام دهند ، به استراحتگاه ها دسترسی خواهند داشت ، اما بالابرهایی برای بردن آنها به بالای دامنه ها وجود ندارد.

رستوران های تفرجگاهی نیز به دلیل محدودیت ویروس کرونا بسته شده اند و گردشگران فقط قادر به انجام فعالیت هایی مانند اسکی روی زمین و کفش برفی هستند.

تعطیلات مدارس دو هفته ای در ماه فوریه در فرانسه از روز شنبه در برخی از مناطق این کشور آغاز می شود.

دولت گفت که در تعطیلات کریسمس ، زمانی که بالابرهای اسکی تعطیل شده بودند ، کار در مراکز اسکی به 20 تا 30 درصد کاهش یافته بود.

در عوض ، بسیاری از مسافران تعطیلات به همسایگان سوئیس و اسپانیا نقل مکان کردند ، جایی که مراکز اسکی باز هستند.

>> مجبور به تعطیلی شد ، استراحتگاه های اسکی فرانسه با “فاجعه” روبرو می شوند زیرا کشورهای دیگر دامنه ها را باز نگه می دارند

(فرانسه 24 با AFP)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *