فرانسه در تلاش است تا نسخه جدیدی از Covid-19 را تسریع کند ، و این باعث تسریع در انتشار واکسن می شود

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

مقامات فرانسوی روز یکشنبه گفتند که آنها برای در دست داشتن نسخه عفونی تری از Covid-19 که اولین بار در انگلیس کشف شد و اکنون در بندر مارسی فرانسه و آلپ یافت می شود ، رقابت می کردند.

شهردار مارسی ، بنوئه پایان ، گفت که هفت تا هشت نفر برای نسخه جدید در شهر مثبت آزمایش شده اند ، در حالی که آزمایشات روی 30 نفر دیگر که ممکن است در معرض آنها قرار داشته باشد ، در حال انجام است.

پایان به خبرنگاران گفت: “در حال حاضر ، هر دقیقه برای جلوگیری از انتشار این نسخه انگلیسی مهم است.”

مقام محلی بهداشت در منطقه Hautes-Alpes ، محل استقرار بسیاری از پیست های اسکی که بازدید کنندگان انگلیسی را به خود جلب می کنند ، گفت که این گزینه در آنجا نیز یافت شده است.

فرانسه هفتمین میزان مرگ و میر ناشی از Covid-19 در جهان است. در 24 ساعت گذشته 151 مورد مرگ و میر افزایش یافته است و در مجموع به 67،750 نفر رسیده است ، در حالی که تعداد موارد جدید تایید شده با 15،944 مورد افزایش یافته و به حدود 2،78 میلیون نفر رسیده است.

گزینه ای که اولین بار در اواخر سال گذشته در انگلستان کشف شد ، توسط دولت انگلیس مقصر افزایش مواردی است که تهدید می کند بیش از بیمارستان های انگلیس است.

به دنبال افتتاح این گزینه در مارسی ، مقامات فرانسوی این شهر و مناطق اطراف آن را به لیست ادارات فرانسه اضافه کردند ، جایی که مقررات منع رفت و آمد در شب از ساعت 6 عصر ، دو ساعت قبل از بقیه کشور آغاز می شود.

استراسبورگ و دیژون نیز ساعت ممنوعیت رفت و آمد طولانی تر دارند ، در حالی که ساعت 20:00 در پاریس و بیشتر بخشهای دیگر مقررات منع رفت و آمد منعقد می شود.

فرانسه در حال گشودن ممنوعیت رفت و آمد در خیابان Covid-19 در چندین منطقه است زیرا نوع انگلستان در اطراف مارسی افتتاح شده است


دولت رئیس جمهور امانوئل مکرون گفته است که اگر وضعیت Covid-19 در فرانسه بدتر شود اقدامات سختگیرانه را منتفی نمی داند.

دولت در تلاش است تا سرعت ورود واکسن ها را در کشور تسریع کند ، که مورد انتقاد سیاستمداران قرار گرفته است.

فرانسه بیش از یک هفته پس از آغاز کمپین واکسیناسیون خود در 27 دسامبر ، فقط 7000 شلیک کرد و بسیار عقب تر از اکثر کشورهای غربی بود.

دولت گفت واکسن دوم ، تولید شده توسط شرکت آمریکایی مدرن ، روز سه شنبه وارد فرانسه می شود.

نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود نیمی از مردم فرانسه در مورد نیش شک دارند – مخالفت آنها به طور قابل توجهی بالاتر از کشورهای همسایه است.

https://www.youtube.com/watch؟v=RM39mUoSxak

(فرانسه 24 با رویترز)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *