مالک المپیک مارسی خشونت هواداران را با حمله به کاپیتول ارتباط می دهد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

فرانک مک کورت ، مالک المپیک مارسی ایالات متحده ، “اراذل و اوباشی” که روز شنبه به محل تمرین این باشگاه حمله کردند را محکوم کرد و این اعتراض خشن را با ترور 6 ژانویه کنگره آمریکا مقایسه کرد.

مک کورت نوشت: “آنچه که چند هفته پیش در واشنگتن رخ داد و آنچه دیروز (شنبه) در مارسی اتفاق افتاد ، از یک منطق قابل مقایسه پیروی می کند.” در بیانیه ای در وب سایت باشگاه روز یکشنبه

وی گفت: “چندین منبع جهنمی از نظرات ، انتقادها و تهدیدهایی را كه توسط رسانه های اجتماعی تقویت می شوند ، تغذیه می كنند و شرایطی را ایجاد می كنند كه منجر به خشونت و هرج و مرج شود.”

دادستان های فرانسه گفت که 18 نفر پس از حمله به چند صد نفر از هواداران که خسارات زیادی به بار آورد ، در بازداشت بودند

اولتراهای هاردکور ، که علیه مدیران باشگاه و عملکرد ضعیف اخیر تیم تظاهرات کرده اند ، بعد از ظهر شنبه در مقابل محل تمرین La Commandie در مارسی تجمع کردند و بمب های دودزا و ترقه را به زمین انداختند.

“خشم خشونت ناموجه زندگی افراد حاضر را در معرض خطر قرار می دهد” بیانیه باشگاه را بخوانید.

“سرقت انجام شد و وسایل نقلیه آسیب دید. پنج درخت سوزانده شدند … خسارتی به ارزش چند صد هزار یورو وارد شد.”

دومینیک لارنس ، دادستان شهر مدیترانه گفت تحقیقات “در تمام روز (یکشنبه)” در مورد خشونت هایی که منجر به به تعویق افتادن رقابت های لیگ Ligue 1 شنبه شب علیه رن در ورزشگاه Velodrome خود شد ، گفت.

شنبه شب پلیس 25 دستگیر کرد. هفت افسر پلیس به شدت زخمی شدند و سه ماشین پلیس آسیب جدی دیدند.

مک کورت گفت هواداران مارسی “باشگاه خود را دوست دارند”.

“بنابراین برای من غیرممکن است که به عنوان یک طرفدار این گروه های کوچک اراذل و اوباش اعتراف کنم.”

وی قول داد که مارسی “با همه مقامات همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که مسئولین این اقدامات خشونت آمیز وحشتناک درمورد کامل قانون پاسخگو هستند”.

“گروه ترکان وحشی”

ژاک-هنری آیرو رئیس مارسی شنبه شب به کانال پلاس گفت: “همه ما متعجب هستیم: کادرفنی ، کادر مربیگری و بازیکنان. ما انتظار نداشتیم که یک گروه ترکیبی وحشی ظاهر شود و همه چیز را نابود کند.

“من فکر می کنم ما از یک وضعیت حتی بدتر اجتناب کردیم. این می توانست یک فاجعه باشد. همه شوکه شده اند ، بازیکنان و کادرفنی. اینها حامی واقعی نیستند ، آنها هولیگان ، جنایتکار ، افرادی هستند که به هیچ چیزی احترام نمی گذارند.”

مارسی از 9 بازی اخیر خود در همه رقابت ها فقط یک پیروزی کسب کرده و در لیگ 1 با 14 امتیاز عقب تر از لیون ، البته با دو بازی در رده هفتم لیگ یک سقوط کرده است.

روز جمعه ، مربی آندره ویلا-بواس اعتراف کرد که انتظار دارد در پایان فصل جدا شود.

مربی سابق پرتغال ، چلسی و تاتنهام هاتسپور گفت: “مکان باید پاک شود … من مسئول نتایج هستم و در حال حاضر آنها وحشتناک هستند.”

(خبرگزاری فرانسه)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.