ماکرون از تصمیم جلوگیری از انسداد در فرانسه با افزایش تعداد ویروس ها دفاع می کند

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

رئیس جمهور امانوئل مکرون از تصمیم خود برای جلوگیری از محاصره سوم در روز شنبه دفاع كرد و به عموم مردم گفت كه وی به توانایی آنها در كنترل COVID-19 با محدودیت های سنگین تر ، حتی هنگام پخش موج سوم و آزاد شدن واكسن ، اعتقاد دارد.

از روز یکشنبه ، فرانسه مرزهای خود را به روی تمام سفرها ، به جز موارد ضروری برای کشورهای خارج از اتحادیه اروپا ، می بندد ، در حالی که کسانی که از اتحادیه می آیند باید آزمایش منفی نشان دهند. مراکز خرید بزرگ بسته شده و گشت های پلیس برای تحمیل ساعت 6 عصر افزایش می یابد.

اما ماکرون نتوانست دستور محاصره دیگری را در طول روز صادر کند و گفت که می خواهد ببیند آیا اقدامات دیگر برای کند کردن شیوع ویروس کرونا کافی است.

با 10٪ موارد در حال حاضر به دلیل نوع مسری تر ، که برای اولین بار در انگلستان کشف شده است ، پزشکان ارشد قفل جدیدی را توصیه می کنند و یک نظرسنجی نشان می دهد که بیش از سه چهارم مردم فرانسه فکر می کنند که یک مورد اجتناب ناپذیر است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که اعتماد عمومی در مواجهه با بحران با دولت رو به کاهش است.

ماکرون در توییتر خود نوشت: “من به خود اطمینان دارم. این ساعاتی که ما پشت سر می گذاریم بسیار حیاتی است. بیایید همه تلاش خود را انجام دهیم تا با هم سرعت همه گیری را کاهش دهیم.”

ماکرون همچنین به دلیل واکسن هایی با ترشح کندتر نسبت به سایر کشورهای مهم اتحادیه اروپا و بسیار کندتر از انگلیس یا ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفته است. آخرین داده ها از فرانسه نشان می دهد که تاکنون فقط 45/1 میلیون دوز واکسن داده است. در مقایسه ، انگلیس 8.4 میلیون نفر را ثبت کرده است.

فرانسه روز 24،393 عفونت جدید COVID-19 را در روز شنبه گزارش کرد ، در حالیکه این رقم در روز قبل 22،858 بود ، در حالی که تعداد بیماران COVID-19 در بیمارستان برای پنجمین روز متوالی بالای 27،000 بود.

میزان عفونت های جدید هنوز کمتر از آخرین قفل در ماه اکتبر است ، اما میزان بستری در بیمارستان در حال حاضر قابل مقایسه است.

سامی ترکی ، یکی از ساکنان پاریس ، گفت که “در حال حاضر چیز خوبی است – حتی از نظر ذهنی – اینکه مجبور به محاصره جدید نباشیم”. اما وی افزود: “تنها نگرانی من این است که تصمیم بگیریم خیلی زود دفع کنیم.”

مقام بهداشت عمومی اعلام کرد تعداد بیماران COVID-19 تحت مراقبتهای ویژه کمی به 3113 نفر رسیده است.به دلیل فشار بر بیمارستانها ، دو مبتلا به بیماری COVID روز جمعه از مارسی به منطقه بریتانیای غربی منتقل شدند.

پروفسور دومینیک روسی ، که رئیس کمیسیون پزشکی بیمارستان های مارسی است ، گفت که سرویس بهداشتی محلی از بیمارستان های منطقه بوش-دو-Rh askedne خواسته است تا 40٪ از تمام مداخلات پزشکی غیر فوری را لغو کند.

وی به رویترز گفت: مدیریت جریان بیماران با و بدون COVID “یک سردرد واقعی اخلاقی” است. “پیش بینی ها (COVID-19) واقعاً نگران کننده هستند و کمبود پرسنلی که از قبل خسته شده اند ، عنصر دیگری از نگرانی را ایجاد می کند.”

(فرانسه 24 با رویترز)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *