ماکرون در خطاب به ملت فرانسه خواستار “امید” است

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، روز پنجشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی ، ضمن تأیید به تلفات و مقاومت مردم فرانسه ، که هنوز در دست همه گیر Covid-19 هستند ، یادداشتی خوش بینانه برای سال 2021 ارائه داد.

رئیس جمهور فرانسه در یک سخنرانی تلویزیونی خطاب به ملت گفت: “امید همچنان باقی است ، امید برای همیشه به وجود می آید” و چندین بار در سخنرانی خود از فرانسوی ها خواست که امید خود را از دست ندهند. وی قول داد که تا بهار سال 2021 ، فرانسه قویتر شود و “الگوی جدید” ملت ظهور کند.

ماکرون از چندین شهروند فرانسوی نام برد که خصوصیات پیوند سخت ، از خودگذشتگی و “مسئولیت جمعی” را که به فرانسه در سال 2020 کمک کرد ، نشان داد. در میان آنها یک راننده زباله ، یک پرستار دانش آموز و یک دستیار کتابفروشی بودند که بی وقفه کار می کردند و در هنگام شیوع همه گیری در خدمت دیگران و ژاندارم ها و سربازانی که در حین انجام وظیفه جان خود را از دست دادند.

رئیس جمهور با اشاره به خسارات وارده به ویروس Covid-19 ، گفت: “بخشهای كامل روایت فرانسه با این همه گیری از بین رفته است” ، اما “این چالش تاریخی همچنین استحكام ، ثبات و مقاومت این ملت را نشان می دهد.”

ماکرون به مردم فرانسه اطمینان داد که واکسیناسیون در شرایط امن و مطمئن در دسترس همه است. وی همچنین پس از انتقاد از دولت به دلیل کند کردن برنامه واکسیناسیون خود ، اظهار داشت که مقامات در تلاشند کشوری را که نسبت به واکسن مشکوک است ، جلب کنند.

او قول داد که از “تاخیرهای بی دلیل” جلوگیری کند.

ماکرون همچنین خطاب به Brexit گفت: انگلیس “دوست و متحد ما” باقی خواهد ماند اگر نیمه شب از اتحادیه اروپا خارج شود.

در سالی که با محدودیت ها و ضررهای عظیم همراه است ، سخنان رئیس جمهور برای ما که می خواهیم از سال 2020 خداحافظی کنیم معنای خاصی دارد.

(فرانسه 24)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.