مشاور علمی فرانسوی می گوید ، به دلیل نسخه انگلیسی نیازی به تعطیلی مدارس نیست

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

مشاور عالی علمی دولت فرانسه گفت كه نیازی به تعطیلی كلاسهای درس فرانسه نیست ، هرچند وی خواستار اقدامات محدودكننده جدید برای جلوگیری از شیوع “نسخه انگلیسی” بسیار ویروس ویروس کرونا است.

ژان فرانسوا دلفریس ، رئیس شورای علمی مشاوره دولت در زمینه شیوع بیماری گفت: “ما معتقدیم که داده های انگلیسی در مورد گزینه به اندازه کافی قطعی نیستند که ما را به توصیه تعطیلی مدارس در فرانسه رهنمون شود.” اطلاعات فرانسه چهارشنبه رادیو.

دلفراسی گفت این نوع ، اولین بار در انگلیس کشف شد ، تقریباً 1٪ از عفونت های جدید Covid-19 در فرانسه را تشکیل می دهد.

وی افزود: “چالش فوری حذف آن نیست ، بلکه كاهش سرعت آن با انجام اقدامات محدود كننده است.”

رئیس جمهور امانوئل مکرون صبح چهارشنبه با وزرای ارشد دیدار کرد تا درباره احتمال تشدید اقدامات بیشتر بحث کند.

رسانه های فرانسوی گزارش دادند ، مقررات منع رفت و آمد ملی می تواند از ساعت 20:00 به ساعت 18 موکول شود ، همانطور که قبلا در برخی از مناطق شرق و جنوب شرقی اتفاق افتاده است. محاصره سوم در سراسر کشور کمتر محتمل به نظر می رسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=rI567vWcyWQ

وزارت بهداشت فرانسه 19،753 عفونت ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در روز سه شنبه را گزارش کرد ، در حالی که در روز دوشنبه 3،582 بود ، در حالی که تعداد بیماران Covid-19 در بخش های مراقبت ویژه همچنان در حال افزایش است.

شمار کشته شدگان در بیمارستان های 24 ساعته 362 نفر افزایش یافت و به 68802 نفر رسید ، که هفتمین مورد در جهان است.

دولت فرانسه در تلاش است تا شیوع جدید Covid-19 را محدود کند ، همچنین برای تسریع در انتشار واکسن که بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است ، در تلاش است.

لیستی که سه شنبه شب منتشر شد نشان می دهد که با ادامه عقب ماندن این کشور از انگلیس و آلمان ، تقریباً 190،000 نفر واکسینه شده اند.

نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود نیمی از مردم فرانسه در مورد نیش شک دارند – مخالفت آنها به طور قابل توجهی بالاتر از کشورهای همسایه است.

(فرانسه 24 با رویترز)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *