وزیر گفت هنوز تصمیمی در مورد محاصره سوم کوید -19 در فرانسه وجود ندارد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

کلمنت بن ، وزیر امور اروپا فرانسه ، دوشنبه هنوز دولت فرانسه تصمیم نگرفته است که آیا این کشور برای جلوگیری از اپیدمی ویروس کرونا ، و به ویژه گردش انواع جدید ویروس ، به محاصره سوم خواهد رفت.

بون در گفتگو با رادیو کلاسیک در پاسخ به این س ifال که آیا ممکن است این بلوک در این هفته اعلام شود ، گفت: “هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است.

پیش از این ، رئیس تنظیم کننده بهداشت کشور ، Haute Autorité de Santé (HAS) ، وضعیت Covid-19 در فرانسه را “نگران کننده” خوانده بود.

“دومینیک لو گولودک” رئیس HAS به فرانسه گفت: “این یک لحظه نگران کننده است. ما روز به روز به اعداد و ارقام نگاه می کنیم. باید خیلی سریع اقدام کنیم … اما در عین حال خیلی عجله نداریم.” دوشنبه رادیو اینتر.

یک روز قبل ، ژان فرانسوا دلفری ، رئیس شورای علمی مشاوره دولت در مورد Covid-19 ، گفت فرانسه احتمالاً به دلیل گسترش انواع جدید ویروس ، احتیاج به محاصره ملی سوم ، شاید از اوایل تعطیلات مدرسه دارد.

در حال حاضر فرانسه از ساعت 18:00 تا 6:00 صبح در ممنوعیت رفت و آمد ملی است و در تلاش است سرعت انتشار ویروس را کاهش دهد ، اما میانگین تعداد عفونت های جدید از 18،000 در روز به بیش از 20،000 رسیده است.

فرانسه با بیش از 73000 کشته هفتمین کشته بزرگترین مرگ ناشی از Covid-19 در جهان را دارد.

(فرانسه 24 با رویترز)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *