پلیس فرانسه نه باند وحشیانه پسر 15 ساله را که در پاریس مورد ضرب و شتم قرار گرفت دستگیر کرد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

دادستان روز پنجشنبه گفت ، پلیس 9 جوان را به جرم ضرب و شتم وحشیانه نوجوانی دستگیر کرده است که در فیلم گرفته شده و ویروسی شده است.

این حمله در یک محله پر جنب و جوش و آماده پاریس ساکنان را شوکه کرد ، اگرچه پلیس به اختلافات شدید بین گروه های رقیب جوانان در منطقه اشاره کرد.

دادستان گفت ، مظنونان بازداشت شده – هشت خردسال و یک جوان بزرگسال – به دلیل اقدام به قتل ، خشونت باند و سرقت تحت تحقیق بودند.

ناتالیا کروچنیک ، مادر قربانی 15 ساله ، فقط به نام یوری ، این هفته گفت که او پس از حمله 15 ژانویه در نزدیکی یک مرکز خرید در منطقه 15 از کما خارج شده توسط پزشکان خارج شده است.

کروچنیک گفت پسرش هنگامی که حدود دوازده نفر وی را ملاقات کرد ، با دوستانش مدرسه را ترک کرد ، صحنه ای که توسط دوربین نظارت ثبت شده است.

مهاجمان ، برخی چهره های خود را با کلاه پوشانده بودند ، هنگامی که روی زمین دراز کشیده بود ، او را لگد و مشت کردند و همچنین با ابزاری که به نظر می رسید ، او را زدند.

دادستان روز پنجشنبه گفت که یوری یک پیچ گوشتی در جیب خود داشت که به او حمله شد.

قانون گذاران و افراد مشهور ، از جمله آنتوان گریزمان فوتبالیست و عمر سی بازیگر سریال محبوب لوپین ، این حمله را محكوم كردند ، كه به گفته پلیس این امر می تواند نتیجه یك رقابت باندی باشد.

وزیر دادگستری اریک دوپوند مورتی قول داده است که “هیچ مجازاتی برای متجاوزان یوری نخواهد بود”.

رئیس جمهور امانوئل مکرون متعهد شده است که ضمن تقویت سرمایه گذاری در پلیس ، از جرم و ناامنی کاسته است.

(خبرگزاری فرانسه)

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *