پلیس پس از هجوم جمعیت به پایتخت ایالات متحده آمریکا ، به ریاکاری متهم شد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

تصاویر گروهی از طرفداران دونالد ترامپ که در گذشته در حال افزایش بودند و تحت سلطه پلیس برای حمله به پایتخت آمریکا بودند ، جهان را شوکه کرد. بسیاری از آنها همچنین س askedال کردند که چرا آنها با حضور شدید پلیس و تاکتیک های خشونت که هنگام معترضین سیاه زندگی های مهم هستند سال گذشته به خیابان های واشنگتن وارد شدند ، چنین تضادی دارند؟

“این یک رسوایی کامل است. در تابستان ، ما شاهد اجرای قانون فدرال بودیم که از گاز اشک آور ، انفجار صاعقه و گلوله های لاستیکی در معترضین Black Lives Matter بدون تحریک استفاده می کرد. اکنون آشوب ها کجا هستند؟ جانس لوئیس جورج ، عضو هیئت مدیره DC ، در توییتر از او س askedال کرد.

کمپین حقوق بشر گفت: “بیایید این را بپذیریم: اگر # امتیازات_خاصیت نبود ، شورشیان مسلح طرفدار ترامپ امروز همان بی رحمی پلیس را که معترضان صلح طلب از زندگی سیاه زندگی در بهار گذشته با آن روبرو بودند ، تحمل می کردند.”

در ژوئن سال گذشته ، معترضان مسالمت آمیز معترض به مرگ جورج فلوید با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برداشته شدند تا دونالد ترامپ در حالی که گارد ملی برای محافظت از بناهای تاریخی پایتخت فراخوانده می شد ، در مقابل یک کلیسا عکس بگیرد.

بین 30 مه و 2 ژوئن 2020 ، 427 نفر در جریان اعتراضات DC دستگیر شدند ، از جمله 24 خردسال.

روز چهارشنبه ، نگهبان کاپیتول در ایالات متحده به پلیس کاپیتول واگذار شد که تعداد آن حدود 2000 نفر است.

حدود دو ساعت طول کشید تا نیروهای تقویت کننده وارد عمل شوند و نظم را برقرار کنند و تاکنون تنها 52 نفر از شورشیان دستگیر شده اند در حالی که یک نفر توسط پلیس کشته شده است.

شبکه جهانی Black Lives Matter ، واکنش پلیس را روز چهارشنبه یک مورد “ریا” خواند.

“وقتی سیاه پوستان به زندگی ما اعتراض می كنند ، ما غالباً توسط نیروهای گارد ملی یا پلیس مجهز به اسلحه حمله ، سپر ، گاز اشك آور و كلاه ایمنی ملاقات می كنیم. اشتباه نکنید ، اگر معترضین سیاه پوست بودند ، ما اشک می ریختیم ، کتک می خوردیم و شاید شلیک کرد. “

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *